/Files/images/2013_2014_nr/дев. играет на пианино.jpg

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ на 2017-2018 н.р.

ПОНЕДІЛОК

ВІВТОРОК

СЕРЕДА

ЧЕТВЕР

П’ЯТНИЦЯ

ЯСЕЛЬНА №1

«Метелики»

9.00-9.15 Фізкультура (зал)

9.25-9.35 Ліплення

ІІ п.д 16.00-16.15 СРГ

9.00-9.15 Музика (група)

9.25-9.35 Сенсорний розвиток

ІІ п.д 16.00-16.15 СХД

9.00-9.15 Фізкультура (зал)

9.25-9.35 Пізнання навколишньої дійсності

ІІ п.д 15.35-15.50 Вечір розваг

9.00-9.10 Мовленнєва гра

9.20-9.30 Аплікація/

Конструювання

ІІ п.д 16.00-16.15 Театралізована діяльність

9.00-9.15 Музика (зал)

9.25-9.35 Малювання

ІІ п.д 16.00-16.15 Економіка/Екологія/

Валеологія/БЖД

ЯСЕЛЬНА №2

«Щебетунчики»

9.00-9.10 Ліплення

9.20-9.35 Фізкультура (зал)

ІІ п.д 16.00-16.15 СРГ

9.00-9.10 Сенсорний розвиток

9.35-9.50 Музика (зал)

ІІ п.д 16.00-16.15 СХД

9.00-9.10 Мовленнєва гра

9.20-9.30 Аплікація/

Конструювання

ІІ п.д 15.35-15.50 Вечір розваг

9.00-9.15 Фізкультура (зал)

9.25-9.35 Пізнання навколишньої дійсності

ІІ п.д 16.00-16.15 Театралізована діяльність

9.00-9.10 Малювання

9.20-9.35 Музика (зал)

ІІ п.д 16.00-16.15 Економіка/Екологія/

Валеологія/БЖД

МОЛОДША «Зайчата»

9.00-9.15 Дитина і навк. світ/Народознавство

9.25-9.40 Ліплення

ІІ п.д 16.00-16.15 СРГ

9.00-9.15 Математика

9.55-10.15 Музика (зал)

ІІ п.д 16.00-16.15 СХД

9.00-9.15 Мовленнєве спілкування

9.20-9.40 Фізкультура (зал)

ІІ п.д 15.10-15.25 Аплікація/Конструювання

15.35-15.50 Вечір розваг

9.00-9.15 Рідна природа/Художня література

10.05-10.25 Музика (зал)

ІІ п.д 16.00-16.15 Театралізована діяльність

9.00-9.15 Малювання

9.45-10.05 Фізкультура (зал)

ІІ п.д 16.00-16.15 Економіка/Екологія/

Валеологія/БЖД

СЕРЕДНЯ №1 «Бджілки»

9.00-9.20 Дитина і навк. світ/Народознавство

9.45-10.10 Фізкультура (зал)

ІІ п.д 16.00-16.20 СРГ

9.00-9.20 Рідна природа/Художня література

9.30-9.50 Ліплення

ІІ п.д 15.10-15.35 Музика (зал)

16.00-16.20 СХД

9.00-9.20 Математика

9.45-10.10 Фізкультура (зал)

ІІ п.д 16.00-16.20 Вечір розваг

9.00-9.20 Мовленнєве спілкування

9.30-9.50 Аплікація/

Конструювання

ІІ п.д 16.00-16.20 Театралізована діяльність

9.00-9.20 Малювання

ІІ п.д 15.10-15.35 Музика (зал)

16.00-16.20 Економіка/Екологія/

Валеологія/БЖД

СЕРЕДНЯ №2 «Червона Шапочка»

9.00-9.20 Дитина і навк. світ/Народознавство

9.30-9. 50 Ліплення

ІІ п.д 16.00-16.20 СРГ

9.00-9.20 Рідна природа/Художня література

10.10-10.35Музика (група)

ІІ п.д 16.00-16.20 СХД

9.00-9.20 Математика

10.15-10.40 Фізкультура (група)

ІІ п.д 16.00-16.20 Вечір розваг

9.00-9.20 Мовленнєве спілкування

10.30-10.55 Музика (зал)

ІІ п.д 15.30-15.50 Аплікація/Конструювання

16.00-16.20 Театралізована діяльність

9.00-9.20 Малювання

10.10-10.35 Фізкультура (зал)

ІІ п.д 16.00-16.20 Економіка/Екологія/

Валеологія/БЖД

СТАРША «Всезнайки»

9.00-9.25 Дитина і навк. світ/Народознавство

9.35-10.00 Ліплення

ІІ п.д 15.10-15.40 Музика (зал)

16.00-16.25 СРГ

9.00-9.30 Фізкультура (зал)

9.35-10.00 Мовленнєве спілкування

(Грамота)

ІІ п.д 16.00-16.25 СХД

9.00-9.25 Математика

10.15-10.45 Музика (зал)

ІІ п.д 16.00-16.25 Вечір розваг

9.00-9.25 Рідна природа/Художня література

9.35-10.00 Аплікація/

Конструювання

ІІ п.д 15.10-15.35 Фізкультура (зал)

16.00-16.25 Театралізована діяльність

9.00-9.25 Мовленнєве спілкування

9.35-10.00 Малювання

ІІ п.д 16.00-16.25 Економіка/Екологія/

Валеологія/БЖД

ЛОГОПЕДИЧНА №1 «Янголята»

9.00-9.25 Дитина і навк. світ/Народознавство

10.15-10.45 Фізкультура (зал)

ІІ п.д 16.00-16.25 СРГ

9.00-9.25 Мовленнєве спілкування (Грамота)

9.35-10.00 Ліплення

ІІ п.д 15.40-16.10 Музика (зал)

16.15-16.40 СХД

9.00-9.25 Математика

ІІ п.д 16.00-16.25 Вечір розваг

9.00-9.25 Мовленнєве спілкування

9.35-10.00 Аплікація/

Конструювання

ІІ п.д 15.40-16.10 Фізкультура (зал)

16.15-16.40 Театралізована діяльність

9.00-9.25 Рідна природа/Художня література

9.35-10.00 Малювання

ІІ п.д 15.40-16.10 Музика (зал)

16.15-16.40 Економіка/Екологія/

Валеологія/БЖД

ЛОГОПЕДИЧНА №2 «Чомусики»

9.00-9.25 Дитина і навк. світ/Народознавство

9.35-10.00 Ліплення

ІІ п.д 15.40-16.10 Музика (зал)

16.15-16.40 СХД

9.00-9.25 Математика

10.20-10.50 Фізкультура (зал)

ІІ п.д 16.00-16.25 СХД

9.00-9.25 Мовленнєве спілкування (Грамота)

10.50-11.20 Музика (зал)

ІІ п.д 16.00-16.25 Вечір розваг

9.00-9.25 Рідна природа/Художня література

9.30-10.00 Фізкультура (зал)

ІІ п.д 15.30-15.55 Аплікація/

Конструювання

16.00-16.25 Театралізована діяльність

9.00-9.25 Мовленнєве спілкування

9.35-10.00 Малювання

ІІ п.д 16.00-16.25 Економіка/Екологія/

Валеологія/БЖД

Кiлькiсть переглядiв: 54