• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Сторінка вихователя – методиста "Методична скарбничка"

/Files/images/2013_2014_nr/IMG_0534.jpg

Козловська Алла Анатоліївна має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю вчитель початкових класів, образотворчого мистецтва у початкових класах. З жовтня 2011 року працює на посаді вихователя-методиста.

Козловська А.А. має кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії", педагогічне звання "Старший вихователь"

За час роботи Козловська А.А. досягла високого професіоналізму в роботі, зарекомендувала себе як відповідальний, досвідчений педагог. Вона добре володіє інноваційними освітніми методиками і технологіями, активно використовує і поширює їх у професійному середовищі. Вміє реалізувати оригінальні інноваційні ідеї, застосовує нестандартні форми в навчально-методичній роботі, вносить пропозиції щодо вдосконалення навчально-виховного процесу в дошкільному навчальному закладі. Розробляє та проводить протягом навчального року семінари, консультації, педагогічні ради, творчі та педагогічні години.

Козловська А.А. взяла участь у навчальному семінарі-тренінгу «Теорія і методика освіти для сталого розвитку» міжнародного проекту «Освіта сталого розвитку в дії» (2015 р.), у семінарі-практикумі «Моніторинг якості дошкільної освіти: кваліметричний підхід» за авторською методикою визначення особливостей індивідуального розвитку старших дошкільників І. Карабаєвої, кандидата психологічних наук (2016 р.), має відповідні сертифікати.

Авторські заняття та розваги Козловської А.А. «У світі тварин», "День добра", "День книги" були надруковані видавництвом «Шкільний світ» у газеті «Дитячий садок».

Алла Анатоліївна працює над творчою роботою «Пізнавальний розвиток дітей дошкільного віку», куди включила також і розробки авторських занять та дидактичних ігор для дошкільників. Має розробки власних мультимедійних ігор та презентацій. Веде та наповнює сайт дошкільного навчального закладу, допомагає в роботі педагогам, є членом творчої групи ДНЗ, приймає активну участь у конкурсах що проходять у районному методичному кабінеті та відділі освіти Києво-Святошинської РДА.

Козловська А.А. працює у тісній взаємодії із сім'ями вихованців, проводить консультації та спільні виховні заходи для батьків.

Вона ерудований, здібний, творчий педагог. До своїх обов’язків ставиться надзвичайно сумлінно, постійно підвищує свій професійний рівень.

Кiлькiсть переглядiв: 410