/Files/images/2014_2015_nr/коллаж 5.jpg

Щоб зростати і хвороб не знати.

Відомо, правильне харчування, регулярні прогулянки на свіжому повітрі, правильний режим сну, іграшки, купання і книжки є основними "доданками" повноцінного і здорового розвитку малюка . Але не забудьте додати до цього й фізкультуру для малюків.

Доведено, що регулярні фізичні заняття з малюками допомагають їм швидше і краще рости, добре засвоювати нові знання і зміцнювати імунітет, що вельми до речі в періоди сезонних загострень простудних захворювань.

Відомо, що дошкільний вік – один із найвідповідальніших періодів у житті кожної людини. Саме в ці роки закладаються основи здоров’я, гармонійного розумового, естетичного і фізичного розвитку дитини, формується особистість людини.

Для малюка, який навчився ходити, прогулянка стає найцікавішою подією. Граючись на дитячому майданчику під наглядом батьків, він отримує безліч нових вражень, активно засвоює нову інформацію, спілкується з іншими дітьми та їх батьками, багато рухається і дихає свіжим повітрям. Влітку під час прогулянок дитина отримує настільки потрібний їй ультрафіолет, а взимку привчається до холоду, загартовучись.

Скільки часу повинна тривати прогулянка?

На цей рахунок немає чітких правил. Дітям необхідно гуляти в будь-яку пору року. Тривалість прогулянок безпосередньо залежить від того, наскільки загартована дитина. Серед багатьох батьків (особливо – серед бабусь) поширена думка, що взимку маляті для прогулянки достатньо однієї години, а в сильний холод або в погану погоду можна зовсім обійтися без прогулянки. Зрозуміло, якщо немовляті всього кілька днів, час прогулянки дійсно може бути обмежений 20-30 хвилинами (особливо якщо температура нижче -10 ° С) – але вже з місячною дитиною можна сміливо гуляти і годину, і дві. Що стосується несприятливих погодних умов для прогулянок з однорічною дитиною і старшою, то їх не так вже й багато – сильний поривчастий вітер, проливний дощ, температура вище 40 ° С або нижче -20 ° С.

Кiлькiсть переглядiв: 49