• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Сторінка вихователя – методиста "Методична скарбничка"

/Files/images/фото2.jpg

Фомінова Катерина Володимирівна має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю "Педагогіка і методика середньої освіти.Українська мова і література". З 4 серпня 2020 року працює на посаді вихователя-методиста.

Фомінова К.В. має кваліфікаційну категорію "спеціаліст першої категорії", педагогічний стаж більше 17 років.

За час роботи вихователем з 2005р.. досягла високого професіоналізму в роботі, зарекомендувала себе як відповідальний, досвідчений педагог. Вона добре володіє інноваційними освітніми методиками і технологіями, активно використовує і поширює їх у професійному середовищі. Вміє реалізувати оригінальні інноваційні ідеї, застосовує нестандартні форми в навчально-методичній роботі, вносить пропозиції щодо вдосконалення навчально-виховного процесу в дошкільному навчальному закладі. Розробляє та проводить протягом навчального року семінари, консультації, педагогічні ради, творчі та педагогічні години.

Фомінова К.В. взяла участь у навчальному семінарі-тренінгу «Теорія і методика освіти для сталого розвитку»,має відповідні сертифікати.

Катерина Володимирівна працює над творчою роботою «Розвиток моторики у дітей дошкільного віку із порушеннями мовлення», куди включила також і розробки авторських занять та дидактичних ігор для дошкільників. Має розробки власних мультимедійних ігор та презентацій. Веде та наповнює сайт дошкільного навчального закладу, допомагає в роботі педагогам, є членом творчої групи ДНЗ.

Фомінова К.В. працює у тісній взаємодії із сім'ями вихованців, проводить дистанційні консультації та спільні виховні заходи для батьків.

Вона пунктуальний, відповідальний, цілеспрямований, послідовний, досконалий педагог, професійно компетентний. До своїх обов’язків ставиться надзвичайно сумлінно, постійно підвищує свій професійний рівень.

Кiлькiсть переглядiв: 0