• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Сторінка вчителів-логопедів "Слухняний язичок"

/Files/images/2014_2015_nr/P1010076.JPG

Вчитель - логопед: Походня Людмила Миколаївна. Має вищу педагогічну освіту. Кваліфікаційна категорія "спеціаліст першої категорії".

Вчитель - логопед: Петровська Анна Анатоліївна. Має вищу педагогічну освіту. Кваліфікаційна категорія "спеціаліст другої категорії".

Вчитель - логопед: Єременко Наталія Валеріївна, спеціаліст. Закінчила Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова за спеціальністю «Корекційна освіта» та здобула кваліфікацію логопеда; педагога-дефектолога дошкільних закладів для дітей з порушеннями мовлення. У своїй діяльності працює над темою: «Розвиток фонематичних процесів у дітей дошкільного віку».

Наталія Валеріївна є сертифікованим спеціалістом з використання балансуючого обладнання у корекційній роботі з дітьми різних вікових груп.

В своїй роботі логопед базується на наступних принципах:

1. Особистісне орієнтування на дитину.

2. Створення на заняттях емоційно комфортної обстановки.

3. Ігровий контекст занять.

Логопедичні заняття носять комбінований та ігровий характер, включають в себе роботу над рухливістю артикуляційного апарату, над звуками мовлення, розвитком фонематичного слуху, лексико-граматичним складом мови, зв’язним мовленням. Усі заняття проходять в ігровій формі. Індивідуальні заняття проводяться з використанням дихальних та артикуляційних вправ, вправ на розвиток дрібної моторики пальців рук, ігор на розвиток психічних процесів.

Під час фронтальних занять дітям пропонуються ігри та вправи на закріплення правильної вимови звуків, на розвиток процесів мислення, використовуються завдання зростаючої складності. Заняття мають чітко визначену структуру, цікаві по змісту. Підбираються доступні дітям завдання. До кожного завдання і гри підбирається відповідний демонстраційний, наочний матеріал.

Кiлькiсть переглядiв: 0